6 maja 2020

WAŻNE!

Szanowni Państwo,

Zważając na fakt, iż w dniu wczorajszym (tj 5.05.2020) Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Skierniewicach nie rekomendował wznowienia działalności żłobków i przedszkoli w naszym mieście, podjęłam decyzję, że nasza placówka również nie zostanie otwarta w najbliższym czasie. Zarządzenie to podpieram argumentami znajdującymi się w załączonej kopii pisma:
„sytuacja epidemiologiczna w Skierniewicach nie pozwala bowiem na opiekę nad dziećmi w taki sposób, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z placówek, nie narażając społeczeństwa na możliwość rozprzestrzeniania się zakażenia wirusem SARS – CoV – 2″.

Nie wezmę odpowiedzialności za działania, które zdaniem Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Skierniewicach mogą znacznie przyczynić się do zwiększenia liczby osób chorych na Covid – 19.
Mam nadzieję, że nieliczni Rodzice, którzy wyrazili wolę powrotu dziecka do placówki od 11.05.2020 zrozumieją moją decyzję.
Wznowienie pracy przedszkola nastąpi, jak tylko stanie się to bardziej bezpieczne dla nas wszystkich. Będziemy Państwa na bieżąco informować.
Z poważaniem,
ZUZANNA KROKOWSKA