23 listopada 2018

Mikołaj w przedszkolu

Już jutro (7.12.2018) do naszych przedszkolaków przyjedzie prawdziwy Święty Mikołaj prosto z Laponii. 
P.S. mile widziane świąteczne stroje tego dnia 

Najnowsze aktualności

Bal karnawałowy
24.01

W dniu 4.02.2019 poniedziałek odbędzie się bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. Szczegółowe informacje u wychowawców. Mile widziane stroje karnawałowe.

Czytaj więcej
Życzenia dla Babci i Dziadka
22.01

Dnia 21 stycznia oraz 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Nasze przedszkolaki pamiętają aby złożyć najpiękniejsze życzenia, wypisać laurki czy wyrecytować wierszyk lub zaśpiewać piosenkę.

Czytaj więcej
Jasełka
23.12

Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z grupy Gwiazdek i Motylki z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i taneczne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne brawa za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie role, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca […]

Czytaj więcej
Warsztaty świąteczne
20.12

W dniu 17 grudnia odbył się pierwszy występ maluszków z grupy Iskierek. Debiut iskierek przyjęty był wielkimi oklaskami. Po występach zaprosiliśmy najbliższych z dziećmi na wspólne warsztaty. Podczas warsztatów powstały wspaniałe choinki i kartki świąteczne. Wraz z najbliższymi miło spędziliśmy czas tworząc kreatywne rzeczy, tańcząc i śpiewając.

Czytaj więcej
Pasowanie na przedszkolaka

W grupie Ananasków odbyła się bardzo ważna uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dla większości był to pierwszy ważny występ. Było to wielkie przeżycie dla dzieci, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Całości występów zwieńczył wspaniały tort w kształcie ananasa.

Czytaj więcej
Wizyta Mikołaja
19.12

Nasze najmłodsze grupy Ananaski i Iskierki odwiedził Mikołaj z prezentami 🙂 Przedszkolaki przygotowały dla Mikołaja piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

Czytaj więcej
Mikołajki
07.12

6 grudnia- Mikołajki. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i okna. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku.

Czytaj więcej
Góra Grosza
06.12

Zachęcamy do wielkiej akcji zbierania monet pod nazwą Góra Grosza organizowaną przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja, która łączy pokolenia. Jest to inicjatywa dobroczynna, która wspiera różne formy opieki zastępczej – tej instytucjonalnej (jak domy dziecka) czy rodzinnej (jak rodziny zastępcze). Przyłącz się do akcji !

Czytaj więcej
Kici Kocia w przedszkolu
28.11

Dzisiaj odwiedziła naszych Przedszkolaków ich ulubiona bohaterka książek KICI KOCIA 🙂 Kicia Kocia złożyła wizytę każdej grupie i opowiadała o swoich przygodach, tańczyła z dziećmi i pozowała do zdjęć 🙂 Postać Kici Koci wraz ze swoim przyjacielem Packiem „towarzyszy” wielu dzieciom i cieszy się niesłabnącą popularnościom 🙂

Czytaj więcej
Mikołaj w przedszkolu
23.11

Już jutro (7.12.2018) do naszych przedszkolaków przyjedzie prawdziwy Święty Mikołaj prosto z Laponii. 😉 P.S. mile widziane świąteczne stroje tego dnia 😉

Czytaj więcej
Witajcie w Akademii Przedszkolaka Plastuś!
31.10

Przedszkole to nie tylko forma opieki nad malcem, dzięki której mama może wrócić do pracy. To także miejsce w którym dziecko dojrzewa i przygotowuje się do życia w społeczeństwie. Aby dziecko mogło dobrze czuć się w roli ucznia, czy w grupie kolegów powinno opanować wiele potrzebnych umiejętności i osiągnąć pewien stopień rozwoju umysłowego, społecznego oraz […]

Czytaj więcej